S5 Corporate Response - шаблон joomla Книги
Ana Sayfa
  • Kayıt

Kamyon Çıkma Yedek Parça

Lideroto 19 Çıkma Yedek Parça Alım & Satım ; Firmamız Site üzerinde bulunan markalara ait yedek parça portföyü ile sizlere . Read more...

Öncelikli idealimiz müşteri memnuniyeti

Temel politikamız, müşterilerimiz ve satıcıların aramakta ve satmakta olduğu Çıkma yedek parça , Çıkma parça çeşitlerini bir arada bulundururak talep eden kişilere sunmaktır. Devamı...

Lider oto 19 Firma Bilgileri

Firmamız 1950’li yıllarda dedemiz Davut ATEŞ’ in At üstünde (Çercicilik) yumurta ticareti ile başlattığı Babamız Nuh ATEŞ’ in 1970’li yıllarda Çorum – Osmancık ‘ta bir ilk yapıp Öğünlerin ilk traktör ve Zirai araçlar bayiliği & Toros Gübrenin Karadeniz bölge bayiliği ile devam ettirdiği 1998 yılında Hasan ATEŞ ’in ortaklığı ile kurumsal hayatına başlayan Lider Uluslar arası Nakliye, Otomotiv yedek parça Tic. San. Ltd. Şti. ile günümüze kadar iç aksatmadan sürdürdüğü istikrarlı gelişim felsefesiyle öncü firmalardan olmuştur.

Nisan 2011 yılı itibari ile tüm iştirak şirketlerini Lider geri dönüşüm ve kazanım Lojistik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi şemsiyesi altında toplarken ana faaliyet alanı olan Ömrünü Tamamlamış Araçların Kontrolü hakkında yönetmelik çerçevesinde (ÖTA) Hurda ve Ömrünü tamamlamış araçların depolama alanı işletme tesisi olarak araç onarım işlemlerinde kullanılabilir Orijinal Çıkma, Revizyonlu Çıkma veya Sökme parçaların piyasada yeniden kullanımını sağlamaktadır.

İstanbul’da Yaklaşık olarak 2100 m2 kapalı olmak üzere 4000 m2’lik bir alanda hizmet vermekte olan Lider Geri DÖNÜŞÜM VE KAZANIM LOJ.SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. Ömrünü tamamlamış araçların kontrolü hakkında yönetmelik çerçevesin de ; Ayrıca Çorum - Osmancık Yaklaşık olarak 3500 m2 kapalı olmak üzere 7000 m2’lik bir alanda hizmet vermekte olan .Lider geri dönüşüm ve kazanım Lojistik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Ömrünü tamamlamış araçların kontrolü , Arıcılık , Kurtarıcı,Vinç,forkltift hizmetleri,yurt içi ve yurt dışı nakliyatı haricinde de LİDER-SAN Marka Dorse imalatı yapılmaktadır.

ÇIKMA KAMYON YEDEK PARÇA MARKET

Çıkma Kamyon Yedek Parça Market

Firmamız ; www.cikmayedekparca.com.tr üyesidir.Bu adresten istediğiniz ürünü kapınıza kadar getirtebilirsiniz. 
Read More About This Feature...

 

ÇIKMA YEDEK PARÇA İLANLARI

Çıkma Yedek Parça İlanları

Lideroto.net adresi üzerinden sizlerin talep edebileceği ürünler , yedek parçalar 2. el araçlar sizlere sunulmuştur. 

 

ÖTA (ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇLAR)

ÖTA (Ömrünü Tamamlamış Araçlar)

otageridonusummerkezi.com sizlere ÖTA araçlarınızın Teslim yerleri , Teslimat şartları hakkında bilgi sunmakta.  

Önemli Bilgi

Araç sahibi, ömrünü tamamlamış aracını (ÖTA), ÖTA teslim yerleri, geçici depolama alanları ya da işleme tesislerine uygun olarak teslim etmek ve teslim yeri yetkilisinden araca ait onaylı araç kayıttan düşme ve bertaraf formunu almakla yükümlüdür.

Önemli Bilgi (copy)

Araç sahibi, ömrünü tamamlamış aracını (ÖTA), ÖTA teslim yerleri, geçici depolama alanları ya da işleme tesislerine uygun olarak teslim etmek ve teslim yeri yetkilisinden araca ait onaylı araç kayıttan düşme ve bertaraf formunu almakla yükümlüdür.

Çıkma Parça Fiyatları

Yedek parça, aracı hasara uğramış kişiler için iyi bir seçenektir. Uygun fiyata aynı işi yaptırarak maddi olarak avantaj sağlayabilen yedek parça için en önemli nokta parçanın durumudur. Bu nedenle güvenli yerlerden alışveriş yapmanız çok önem taşımaktadır. Bu doğrultuda firmamız Otoas Otomotiv ihtiyacınıza yönelik her türlü yedek parçayı size temin edebilecek durumdadır.

Bu konuda fiyatlar her ne kadar değişiklik gösterse de önemli olan yedek parçanın durumudur. Orijinal ve belgeli yedek parçalar ile hizmet sunan Lider Geri Dönüşüm bu sayede garanti sunarak herhangi bir sıkıntı yaşamanızı da önlemektedir. Bu da size ek bir masraf kapısının açılmaması anlamına gelir. Bu nedenle tüm yedek parça işlemlerinde rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz.

Diğer Sitelerimiz

Diğer Siteler
Mitsubishi Canter Çıkma Yedek Parça Merkeziniz Her Türlü Kamyon & Kamyonet Yedek Parçaları bu adreste Hino'nun Direksyon kutusu bu adreste başka yerde değil Aradığınız , Bulamadığınız Yedek parçalara birde burdan bakın

30 Aralık 2009 tarih 27448 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ömrünü Tamamlamış Araçların Kontrolü Hakkında Yönetmelik (“ÖTA Yönetmeliği”) bu tarihten itibaren aşamalı olarak yürürlüğe girmiştir. 

LiderOto Kalite Belgeleri

Çorum Adres :
Hasandeğin Mevkii,Çiftlikler Mah.
Parsel No:1-2 Osmancık - ÇORUM
İstanbul Adres:
Ferhatpaşa Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi
G 44 Sok No 2 Ataşehir / İSTANBUL

Arıcılık Hizmetlerimiz

İnsan tarafından bilinçli olarak üretimi M.Ö. 4000 yıllarına ve tüketimi ise daha eskilere dayanan bal tarih boyunca insan beslenmesi ve sağlığı açısından önemini almış, mağara resimlerine konu olmuş ve keşfedildiği günden bugüne değin besinler arasında belki de en gizemlisi olarak dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Küçücük bir canlının binlerce çiçeği dolaşarak insana sunduğu balın insan sağlığı için yine yadsınamaz öneme sahip olduğu kabul edilen bitkilerin ve özellikle de onlara ait çiçeklerin özsuyundan oluşturulması insanların ilgisinin artmasına neden olmuştur. 

Nakliyat&Taşımacılık

Kurumsallığın neden olduğu profesyonel bir çalışma ortamı.Araç filosunu her zaman yenilemesi ve iyileştirmesi konusunda uzman ve deneyimli güler yüzlü bir ekiple çalışması, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini benimsemiş ve birebir uygulayan bir yönetim ve ekibe sahip olması.Beklentileri memnuniyete dönüştürmek, çağdaş ve modern şartlarda hizmet sunması ve kalite seviyesini en üstte tutması.